ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
طراحي آرم

طراحان لوگو امروزه با چالش هاي بسيار بالاي روبرو هستن يكي از بزرگترني اين چالش ها كه اين شاخه از گرافيك را تهديد ميكند حضور برخي افراد سود جو و ناآگاه است كه بدون داشتن علم و هنر در زمينه طراحي لو گو و طراحي برند پا به اين عرصه گذاشته اند و با عث ايجاد خسارت جبران ناپذيري به اين حرفه گشته اند لازمم به ذكر است كه برخي از كارفرمايان نيز در پا گرفتن اين افراد بساير موثر هستند برخي كارفرمايان فقط به دنبالل قيمت پايين هستند و به اين فكر نمي كنند كه لوگو كه آنها بر روي كالاي خود استفاده ميكنند متغلق به شركتت  ديگري است.

طراحان سودجو با ديدن پر رونق بودن اين صنعت با قيمت هاي بسيار پايين و طرح هاي كپي توانسته اند پول خوبي به جيب بزنند اما اين امر در دراز مدت باعث ضربه زدن به اين صنعت خواهد شد اين افراد كه در بيشترر زمينه ها حضور دارند و به طور مقطعي به اين امر مي پردازند و بعد از كسب منفعت مالي از اين حرفه بيرون ميروند اين امر درباره برخي سايتها به وضوح اتفاق افتاده است اما هرگز باعث عبرت نشده است و تعداد زايدي از كارفرمايان نيز از اين افراد ضربه خورده اند زيرا بعد از مدتي متوجه شده اند كه لوگو و برند مورد استفاده كاملل كپي بوده و شركتي كه اين برند را ثبت كرده است از شركت متقلب شكايت كرده است.

طراحي لوگو و برند امري بساير مهم است و نبايد به خاطر بدست آوردن منفعت شخصي اين شاخه گرافيك را  بد نام كنيم.

 

http://logonama.com/category/184


برچسب‌ها:


تاريخ : 1395/10/28  | ۰۸ | نویسنده : logonama |

در طراحي لوگو انتخاب رنگ يكي از انتخاب هاي مهم در لوگو مي باشد كه باعث هويت بخشيدن به به طرح مي شود انتخاب رنگ موثر مي تواند در موفقيت لوگو بساير تاثير گذار باشد زيرا همانطور كه در مباحث قبل عنوانن كرديم هر يك از رنگ ها داري مفهومي خاص مي باشند و زماني كه ما رنگي را بدون اينكه بدانيم ميتواند چهه مفهومي داشته باشد انتخاب و از آن در طراحي برند و لوگو استفاده با اين كار ناخواسته  تمام زحمات طراحي وو ايده پردازي را به هدر خواهيم داد.

انتخاب رنگ مانند لباسي است كه براي لوگو در نظر گرفته مي شود حال اگر اين لباس زيبا و جذاب نباشد و نتواند بار مفهومي مورد نظر طراح را با خود داشته باشد پس مي توان گفت كه لوگو كارآيي مناسبي نخواهدد داشت. انتخاب رنگ از بسياري جهات مهم است با انتخاب رنگ مناسب ميتوانيم مخطبان خود را متاوجه اينن مسئله كنيم كه كالا مورد نظر با طرح لوگو بر روي آن براي چه جنسي از افراد و چه رده سني مورد استفاده قرارر  ميگيرد.

هر رنگ داراي خاصيتي روانشناسي در خود است كه طراح لوگو بايد شناخت كاملي نسبت به رنگ ها داشته باشد تا بتواند با انتخاب و يا تركيب چند رنگ مناسب با يكديگر برندي قابل قبول و قابل دفاع از خود ارائه دهد.. شايد بسياري از طراحان لوگو به اينكه رنگ ها داراي خاصيت روانشناسي هستند توجه نكنند و فقط با در نظرر گرفتن سليقه شخصي خود رنگي را براي لوگو و برند طراحي شده انتخاب كنند اين كار باعث ضربه اي بسيارر بزرگ به كسب و كار كارفرما وارد مي نمايد و هرگز نميتواند به برندي معتبر در بازار تبديل شود زيرا شركت هاي رغيب از همين ضعف استفاده كرده و باعث به چالش كشيدن شما خواهند شد.

http://logonama.com/category/183


برچسب‌ها:


تاريخ : 1395/10/25  | ۰۷ | نویسنده : logonama |

بر اساس تصميم هيئت رئيس و اعلام دبير جشنواره معماري ايران طراحي لوگو اين جشنواره به مسابقه گذاشته خواهد شد از تمامي علاقمندان، استادان، طراحان، دانشجويان دعوت مي شود تا در اين مسابقه بزرگ شركت نمايند.

قواني شركت در مسابقه:

لوگو طراحي شده بايد داراي هويت فرهنگي و تاريخي معماري ايراني اسلامي داشته باشد  به طوري متناسب با يك جايزه مهم و بساير مطرح در سطح ايران باشد. توصيه مي شود تا از المانها و ويژگي هاي ايراني اسلاميي بهرمند شويد.

طراحي لوگو بايد از لحاظ هنري و زيبايي بسيار غني باشد و در عين حال سادگي خود را نيز خفظ كرده باشد.

لوگو طراحي شده ميتواند از نوع لوگو تصويري، لوگو تايپ و يا لوگو تركيبي باشد كلمه مورد نظر نيز(( جشنواره  معماري ايران)) است.

فايل ارسالي بايد به صورت رنگي و تك رنگ ارسال شود.

در صورتي كه طراحي به صورت سه بعدي باشد از آن در طراحي تنديس نيز استفاده يا الهام گرفته خواهد شد.

نحوه ارسال آثار:

ارسال آثار فقط از طريق سايت جشنواره قابل قبول است و آثاري كه به غير از اين روش آثاري را ارسال نمايند در مسابقه شركت داده نخواهند شد. در صورت برنده شدن يك نسخه به صورت لايه باز بايد ارسال گردد.

مهلت ارسال آثار تا 14 بهمن ماه 1395 مي باشد. آثاري كه بعد از تاريخ مقرر شده ارسال شوند بررسي نخواهد شد.

http://logonama.com/news/78


برچسب‌ها:


تاريخ : 1395/10/22  | ۰۹ | نویسنده : logonama |

 

براي طراحي لوگو داشتن يك ذهن باز و خلاق از نيازهاي اوليه يك طراح مي باشد اما اين هميشه به خودي خود پاسخگوي مناسبي براي يك طراح لوگو نيست طراحي بايد بتواند قابليت برندينگ شدن را براي لوگو طراحي  شده در نظر بگيرد.

بحث امروز درباره كار تيمي و همفكر ي مي باشد يكي از اساسي ترين راه هاي كسب موفقيت براي يك مجموعه، همانطور كه اشاره شد وجود يك تيم متخصص تنها قسمت ابتدايي كار است مرحله بعد براي موفقيت يك كار تيمي اعضائ تيم هستند كه چقدر ميتوانند با هم همكاري و همفكري داشته باشند در مجمو عه عاي طراحي لوگو معمولا كار به صورت انفرادي صورت مي گيرد اما تجربه ما نشان داده است كه كار تيمي بسايرر موفق تر است زيرا براي طراحي برند به طور همزمان از چند ذهن خلاق استفاده مي كنيد تا اينكه فقط متكي بهه  يك فرد يا يك ذهن نباشيد.

براي كار تيمي ابتدا بايد يك نفر را به عنوان سر گروه انتخاب كرد اين شخص بايد ويژگي هايي بسياري داشته باشد كه برخي از آنها در اين مطلب اشاره خواهيم كرد ابتدا بايد رد زمينه طراحي لوگو و برند متخصص امر باشدد اين امر اين قدرت را به او ميدهد تا بتواند تسلط كافي بر روي زير مجموعه خود داشته باشد و اگر نقصي در كارر بود بتواند آن را برطرف كند و مشكل بوجود آمده را مرتفع كند.

قدرت رهبري ديگر مشخصه است كه اين فرد بايد داشته باشد براي موفقيت همواره لازم است تا افراد زير مجموعه شما بدانند كه بايد از شما پيروي كنند اين بايد نبايد منجر به خود راي شما شود اين تنها قدرتي است كه شما بايد در مواقع لازم از آن استفاده كنيد تا بتوانيد افراد گروه خود را همدل نگاه داريد.

طراحي لوگو بخش هاي مختلفي دارد كه افراد مختلف در آن فعاليت دارند از افراد موجود در واحد تحقيق گرفته تا دوستان گرافيست همگي در برند شدن يك طرح بسيار موثر هستند كافي است كه فقط ما بدانيم كه بايد درر  چه سمتي از چه افرادي استفاده كنيم.

در گوشه اي از اين مطلب به اين اشاره كرديم كه همفكري و كار تيم باعث ميشود تا يك لوگو و برند موفق باشد زيرا ما هميشه از زاويه اي به لوگو نگاه ميكنيم كه عيبي در آن نمي بينيم زيرا خود طراح برند هستيم در صورتيي كه افرادي متخصصي كه از دور نگاه مي كنند بهتر مي توانند ايراد لوگو و برند طراحي شده را متذكر شوند.

http://logonama.com/category/182


برچسب‌ها:


تاريخ : 1395/10/21  | ۱۴ | نویسنده : logonama |
[ ]